Vencl & Banha s.r.o.

ul. Mostecká 24, 51721 Týniště nad Orlicí, email: nabytek.kostelec@seznam.cz, tel +420 739 000 807 , +420 494 323 777, fax. +420 494 320 228

detailně

přihlašení | registrace
ÚvodDětské pokojepatrové postele, palandypatrová postel Michas meblano

patrová postel Michas meblano

patrová postel
Praktická dřevěná patrová postel Michas meblano vyrobená z masivního dřeva borovice. Povrchová úprava palandy je ošetřena bezbarvým lakem. Patrová postel je dodávaná včetně roštu, včetně úložného prostoru ve tvaru prostorných šuplat, bez matrace. Praktický žebřík u patrové postele je možné zhotovit na pravé nebo levé straně. Horní lůžko dřevěné patrové postele je vybaveno zábranami z obou stran pro lepši bezpečnost. Dolní postel u patrové postele vybavená též zabranou na zadní straně dřevěného lůžka. Dřevěnou patrovou postel lze rozložit na dvě samostatná lůžka. Rozměry venkovní postele dxšxv 188x87x160 cm. Rozměr pod matrace u patrového lůžka 180x80 cm. Je možný výběr patrové postele v jiných rozměrech spací plochy. Je možné moření patrové postele do jiných barevných odstínu, výběr viz níže. Postel dodáváme v demontu, pro samostatnou montáž. Cena postele uvedena bez dalších bytových doplňku. Doprava logistikou po cele ČR.
Naše cena:
5 620 Kč bez DPH
Naše cena s DPH : 6 800 Kč
Dodací lhůta: Na objednávku
Kód položky: 85009

 

 Praktická dřevěná patrová postel Michas meblano vyrobená z masivního dřeva borovice. Povrchová úprava palandy je ošetřena bezbarvým lakem. Patrová postel je dodávaná včetně roštu, včetně úložného prostoru ve tvaru prostorných šuplat, bez matrace.
Praktický žebřík u patrové postele je možné zhotovit na pravé nebo levé straně. Horní lůžko dřevěné patrové postele je vybaveno zábranami z obou stran pro lepši bezpečnost. Dolní postel u patrové postele vybavená též zabranou na zadní straně dřevěného lůžka. Dřevěnou patrovou postel lze rozložit na dvě samostatná lůžka.
Rozměry venkovní postele dxšxv 188x87x160 cm. Rozměr pod matrace u patrového lůžka 180x80 cm. Je možný výběr patrové postele v jiných rozměrech spací plochy.  Je možné moření patrové postele do jiných barevných odstínu, výběr viz níže.
Postel dodáváme v demontu, pro samostatnou montáž. Cena postele uvedena bez dalších bytových doplňku. Doprava logistikou po cele ČR.

      

 

 

      

patrová postel Michas meblano nemá dosud žádné hodnocení. Napsat vlastní hodnocení
 

Informace

Odkazy

 

Vencl & Banha s.r.o. - Czech Republic - palubky.vencl@seznam.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies