Vencl & Banha s.r.o.

ul. Mostecká 24, 51721 Týniště nad Orlicí, email: nabytek.kostelec@seznam.cz, tel +420 739 000 807 , +420 494 323 777, fax. +420 494 320 228

detailně

přihlašení | registrace
ÚvodDětské pokojepatrové postele, palandypatrová postel, palanda z masivniho dřeva borovice drewfilip 13

patrová postel, palanda z masivniho dřeva borovice drewfilip 13

dřevěná patrová postel, palanda z masivniho dřeva borovice drewfilip 12
Kvalitní a levná patrová postel z masivního dřeva borovice drewfilip 12. Patrová postel z masivu je vybavená stabilním žebříkem, který je možné vyrobit v provedení levý nebo pravý. Vrchní lůžko u patrové postele je vybaveno bezpečnostní zábranou z obou stran. V ceně patrové postele není úložný prostor ve tvaru šuplete na kolečkách, v ceně je započten pevný dřevěný rošt. Matrace ne jsou zahrnuty do ceny palandy, lze je dokoupit v menu matrace. Povrchová úprava postele je lakovaná bezbarvým, ekologickým, vodou ředitelným lakem. Patrovou postel je možné vybrat v jiných barevných odstínech víz níže. Patrovou palandu, postel je možné zhotovit v barvách přírodní borovice za základní cenu, za barevné odstíny cena výrobku bude navýšená více níže v objednávkovém formuláři. Na přání lze zhotovit patrovou postel z masivu bez povrchové úpravy, cena je stejná jak lakovaní bezbarvým lakem. Nosnost vrchní postel do 80 kg, dolní postel do 120 kg. Rozměr matrace 90x200 cm, celkový rozměr postele 97x207 cm, výška postele 150 cm do vrchního lůžka, celková výška 180 cm. Doprava po cele ČR.
Naše cena:
5 500 Kč bez DPH
Naše cena s DPH : 6 655 Kč
Dodací lhůta: Na objednávku
Kód položky: 6039

 

Kvalitní a levná patrová postel z masivního dřeva borovice drewfilip 12. Patrová postel z masivu je vybavená stabilním žebříkem, který je možné vyrobit v provedení levý nebo pravý. Vrchní lůžko u patrové postele je vybaveno bezpečnostní zábranou z obou stran. V ceně patrové postele není úložný prostor ve tvaru šuplete na kolečkách, v ceně je započten pevný dřevěný rošt.
Matrace ne jsou zahrnuty do ceny palandy, lze je dokoupit v menu matrace. Povrchová úprava postele je lakovaná bezbarvým, ekologickým, vodou ředitelným lakem. Patrovou postel je možné vybrat v jiných barevných odstínech víz níže. Patrovou palandu, postel je možné zhotovit v barvách přírodní borovice za základní cenu, za barevné odstíny cena výrobku bude navýšená více níže v objednávkovém formuláři. Na přání lze zhotovit patrovou postel z masivu bez povrchové úpravy, cena je stejná jak lakovaní bezbarvým lakem. Nosnost vrchní postel do 80 kg, dolní postel do 120 kg.
Rozměr matrace 90x200 cm, celkový rozměr postele 97x207 cm, výška postele 150 cm do vrchního lůžka, celková výška 180 cm. Doprava po cele ČR.

      

patrová postel, palanda z masivniho dřeva borovice drewfilip 13 nemá dosud žádné hodnocení. Napsat vlastní hodnocení
 

Informace

Odkazy

 

Vencl & Banha s.r.o. - Czech Republic - palubky.vencl@seznam.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Doporucujeme: Mačkače zrní -  Žaluzie -  Koupelny Trutnov - 
Doporucujeme: Zpracovávání kovů dle zadání s využitím obráběcích strojů pro CNC frézování a CNC soustružení.