sedací souprava Porto 3F+2F ELTAP

Kód: 202113
Neohodnoceno
Značka: ELTAP
22 700 Kč
Dnů : 21 (>5 ks)
galerie dekorační polštářky
vyberte potahové látky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sedací souprava sestava Porto
Vévodí Vašemu bytu moderní, minimalistický styl? Zvýrazněte Váš interiér tím, že zvolíte vhodný nábytek. Odpočinková sestava Porto, která se skládá ze dvou pohodlných a prostorných gaučů, bude ideálním místem pro odpočinek, jež se bude skvěle prezentovat ve velkém obývacím pokoji.

Sedací nábytek Porto - minimalismus v moderní vydání
Minimalistické interiéry mohou působit trochu studeným a neútulným dojmem. Pokud se ale vybaví elegantním a stylovým nábytkem, bude takto naaranžovaná místnost vyzařovat zcela jinou atmosféru. Pokud se chcete postarat o elegantní výzdobu a vhodný prostor pro relaxaci, stojí za to vybavit obývací pokoj odpočinkovou sestavou, která bude mít odpovídající rozměry, které umožní pohodlný odpočinek. Sestava Porto, to je komplet dvou gaučů, jež se vyznačují moderní, geometrickou stavbou. Hluboká a široká sedadla, nízké loketní opěrky, jež jsou prakticky osazené v sedadlech a vhodně profilovaná, lehce zkosená opěradla ovlivňují kvalitu odpočinku. Gauče uchvacují nejen svým tvarem a celkovým designem, ale také barevností. Sestava Porto v sobě spojuje dva kontrastní odstíny, což ovlivňuje výraz nábytku. Opěradla a dekorativní polštáře, jež jsou součástí sady, mají jednotnou barvu, kdežto sedadlo, spodní a boční části jsou v jiném barevném odstínu. Za účelem prolomení barevné rovnoměrnosti je opěradlo ozdobeno pásy, které svoji barvou navazují na spodní část nábytku. Díky takovému aranžmá získává sestava na originalitě. Jelikož je možné odpočinkový nábytek Porto barevně sladit samostatně, a to buď sestavením dvou decentních, doplňujících se barev, anebo naopak zcela odlišných barev, není přizpůsobení nábytku vlastním preferencím a také celkovému aranžmá nejmenším problémem.

Sedací souprava Porto - záruka nejvyšší kvality
Kromě výjimečně moderního designu, ve kterém je sestava Porto vyrobena, je charakteristickou vlastností nábytku také vysoka kvalita jeho provedení. To vše díky skutečnosti, že pro výrobu sestavy Porto byly použity ověřené materiály té nejvyšší kvality. Gauče jsou vyplněny pevnými vlnitými pružinami a elastickou pěnou T30. Taková kombinace způsobuje, že gauče mají dostatečně stabilní sedadlo, které je odolné proti tvoření se prohlubní a přenášení kmitání. Další výhodou, která je výsledkem použití pěny T30, je měkkost a zároveň vhodná podpora těla při odpočinku, která ovlivňuje odlehčení páteře během relaxace. Větší z gaučů má rozměry 210x90x73 cm, kdežto menší 190x90x73 cm. Díky nim mohou členové domácnosti pohodlně odpočívat, protože mají k dispozici dostatečný prostor pro relaxaci.
Pokud hledáte elegantní a moderní odpočinkovou sestavu do velkého obývacího pokoje, je minimalistická sestava dvou gaučů Porto tím, co Vám pomůže doladit aranžmá místnosti takovým způsobem, jak o tom sníte.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čalouněné sedací soupravy klasické
Hmotnost: 76 kg
Hmotnost: 76.000

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: