Taštičková pružinová multipocket Matrace Anella ELTAP

Kód: ANELLA
Neohodnoceno
Značka: ELTAP
4 700 Kč
Dnů : 21 (>5 ks)
vyberte rozměry matrace

Detailní informace

Detailní popis produktu

Matrace multipocket Anella - pokročilá konstrukce zárukou maximální úrovně odpočinku
Noční odpočinek slouží k regeneraci našeho těla. S ohledem na výše uvedenou skutečnost je péče o hygienický a zdravý spánek velmi důležitá. Pokud si během spánku chcete vychutnat pohodlí a současně chcete pečovat o správnou ochranu páteře, vyberte si matraci multipocket Anella. Její pokročilá konstrukce způsobuje, že je doporučována odborníky. Pružiny multipocket jsou chráněny dodatečnou vrstvou plsti umístěnou na jejich vrchní a spodní straně. Vrchní část matrace je navíc vyztužena vrstvou z kokosového vlákna a pokrytá měkkou vrstvou pěny T2542 tloušťky 2 cm. Výplň tohoto druhu působí, že matrace multipocket Anella je zároveň pružná, stabilní a stejně tak pohodlná, a proto je doporučována jak dospělým osobám, tak dětem. 

Matrace multipocket Anella od výrobce - záruka zdravého spánku
Model multipocket Anella je dostupný v několika variantách. V nabídce můžeme najít rozměry 80/90/120/140/160/180/200x200 cm, což způsobuje, že tuto matraci je možné bez problémů přizpůsobit jak dětské posteli, tak velké posteli v ložnici dospělých osob. Díky kombinaci pevných pružin s měkkou vrstvou pěny má matrace správnou tvrdost, která zaručuje pohodlí a zároveň bodovou podporu těla, jejímž výsledkem je odlehčení páteře během nočního odpočinku. Další předností matrace je také skutečnost, že se v ní díky její pokročilé stavbě a správnému přizpůsobení jednotlivých materiálů nehromadí prach, čehož výsledkem jsou antialergické vlastnosti, což je zvláště důležité v případě matrací určených našim ratolestem.
Pokud chcete každý den pečovat o zdravý spánek a správné rozpoložení po probuzení, rozhodněte se pro matraci multipocket Anella, která okouzluje svým moderním pojetím, konstrukcí a funkčností.

Doplňkové parametry

Kategorie: Matrace multipocket
Hmotnost: 25 kg
Hmotnost: 25

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: