čalouněná dvoulůžková manželská postel Basilio ELTAP

Kód: BBO
Neohodnoceno
Značka: ELTAP
17 900 Kč
Dnů : 21 (>5 ks)
vyberte potahové látky
vyberte rozměry ložné plochy
vyberte rozměry matrace

Detailní informace

Detailní popis produktu

LED Boxspring Basilio
Vhodné vybavení ložnice má vliv na pohodlí nočního odpočinku a kvalitu spánku. Důležité je tedy zvolit takovou postel, která zaručuje pohodlí, vhodnou polohu těla během spánku a současně se stane stylovou dekoraci místnosti. Pokud hledáte takový kus nábytku, který splňuje všechny tyto požadavky, je boxspring Basilio postelí určenou přímo pro Vás.

LED Boxspring Basilio - elegantní péče o detaily
Postel musí poskytovat pohodlí, není to však jediná funkce, kterou musí plnit. To, jaké aranžmá má Vaše ložnice, ovlivňuje pohodlí odpočinku, a proto musí být postel také elegantní dekorací místnosti, která ideálně ladí se zbývajícími prvky výzdoby interiéru. Boxspring Basilio je postel vyrobená v moderním designu s prvky, jež jsou charakteristické pro skandinávský a retro styl. Jednoduchá forma je prolomena vysokým záhlavím, jež je vyplněno pěnou T21 a zdobeno elegantním svislým prošitím se zahloubeními. Další výhodou LED postele je čalounění z látky, která je velmi příjemná na dotek a odolná proti prodření a vyblednutí. Široká nabídka barev usnadňuje přizpůsobení tohoto kusu nábytku atmosféře, která je v ložnici nastolena.

Podsvětlená postel Basilio - funkčnost a pohodlí odpočinku
Model Basilio je typu boxspring, což znamená, že je to postel vybavená vysokou matrací, velkým čalouněným rámem, záhlavím a výjimečně měkkou výplní. Boxspring je vybaven 20 cm vysokou bonellovou matrací vybavenou navíc dvěma vrstvami pěny T25, které jsou v její vrchní a spodní části a také topperem, jenž je vyroben z pěny T21 a má tloušťku 4 cm. Dodatečnou výhodou je objemný úložný prostor na deky a polštáře, který se nachází v korpusu postele. Použití madel a pružinového mechanismu umožňuje zvednutí vrchní části postele, za účelem použití úložného prostoru, bez zbytečné námahy. Konstrukce postele v kombinaci s rozměry prostoru pro spaní 140/160/180x200 cm a také s elegantním designem, jež se soustředí na nejmenší detaily, poskytuje výsledek, který okouzluje nadšence moderních aranžmá.
Model Basilio v sobě propojuje funkčnost, estetiku a pohodlí. Pokud toužíte zařídit svou ložnici v lehce moderní stylu a současně si chcete zajistit zdravý a klidný spánek, je boxspring Basilio postelí určenou přímo pro Vás.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čalouněné postele dvoulůžkové
Hmotnost: 60 kg
Hmotnost: 60.000

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: