Latexová Matrace Mokka ELTAP

Kód: MOKKA
Neohodnoceno
Značka: ELTAP
3 100 Kč
Dnů : 21 (>5 ks)
vyberte rozměry matrace

Detailní informace

Detailní popis produktu

Latexová matrace Mokka
Jste příznivcem moderních řešení? Věnujete zvláštní pozornost kvalitě Vámi používaného nábytku? Pokud si chcete zajistit kvalitní a zdravý spánek, věnujte pozornost správné volbě matrace podle svých vlastních preferencí a také druhu postele. Toužíte po maximálním pohodlí? Latexová matrace Mokka Vám ho zaručí!

Latexové matrace Mokka - pokročilá technologie zárukou kvalitního spánku
Při volbě postele věnují obvykle uživatelé pozornost jejímu vizuálnímu hledisku a funkčnosti. Ale klíčovou musí být skutečnost, jaký druh výplně nám daný kus nábytku nabízí. Pokud však patříte ke skupině uvědomělých a náročných zákazníků, rozhodněte se pro zakoupení postele bez matrace v sestavě. To Vám umožní vybavit postel latexovou matrací Mokka, která okouzluje přesností výroby a také kvalitou. Tento model má vrstvu z kokosového vlákna tloušťky 1 cm, dále 5 cm měkké pěny T2542 a 2 cm tlustou latexovou vrstvu. Celek je obalen povlakem vyrobeným z pevné látky, která je odolná proti prodření a zašpinění a zlepšuje kvalitu spánku. Tato matrace má dobrou cirkulaci vzduchu, díky čemu má antialergické vlastnosti. A právě proto je doporučována jak dospělým osobám, tak dětem. 


Latexová matrace Mokka od výrobce - pohodlí a ochrana páteře
Model Mokka je, jak se na latexovou matraci sluší, zárukou kvalitního spánku. To vše díky použití vhodných materiálů, ze kterých je vyrobena výplň matrace. Díky nim je tělo během odpočinku správně podepřeno a stabilizováno, matrace také nepřenáší kmitání, což je bezesporu její velkou předností. To umožňuje nejen pohodlný a klidný, ale především zdravý spánek. Při odpočinku na takové matraci odlehčujeme páteř a minimalizujeme riziko výskytu vadného držení těla. Správné bodové podepření těla způsobuje, že se uživatel ráno probouzí odpočatý a plný energie. Díky tomu, že je matrace Mokka dostupná v mnoha velikostech - 80/90/120/140/160/180/200x200 cm není její přizpůsobení specifikaci postele žádným problémem.
Pokud sníte o maximální úrovni odpočinku, pořiďte si do postele latexovou matraci Mokka, pro niž je charakteristická výjimečná stabilita, pružnost a odolnost.

Doplňkové parametry

Kategorie: Matrace latexové
Hmotnost: 25 kg
Hmotnost: 25

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: