Pružinová Matrace Orsola ELTAP

Kód: ORSOLA
Neohodnoceno
Značka: ELTAP
2 900 Kč
Dnů : 21 (>5 ks)
rozměry matrace

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bonellové matrace - péče o kvalitu provedení
Silnou stránkou bonellových matrací je jejich pevnost. To vše díky použití odolných a pevných pružin, které jsou navíc podporovány vrstvami pěny nebo jiného materiálu, který se projevuje na kvalitě odpočinku. Pro tento druh výplně plochy postele je charakteristická střední nebo vyšší tvrdost. Takový podklad způsobuje, že je tělo během spánku správně podepřeno a páteř odlehčena. Model Orsola je ideální volbou pro osoby, které trpí opakujícími se bolestmi zad. Elasticita matrace a odolnost proti velkým zatížením zaručují pohodlí nočního odpočinku. Možnost přizpůsobení rozměrů vlastním potřebám způsobuje, že tento druh matrace je možné použít s korpusem libovolné postele.

Bonellová matrace Orsola od výrobce - recept na zdravý spánek
Péče o pohodlí a zdravý odpočinek je důvodem, proč byla bonellová matrace Orsola vybavena několika vrstvami, jež společně tvoří pohodlný prostor pro spánek. Bonellové pružiny byly na obou stranách zakryty vrstvou plsti a navíc byla ve vrchní a spodní části matrace použita polyuretanová pěna T2542 tloušťky 2 cm. Celek je obalen povlakem ušitým z látky s dobrou vzduchovou propustností, která je odolná proti prodření a zašpinění. Konstrukce modelu Orsola zajišťuje správnou cirkulaci vzduchu, díky čemuž lze matraci snadno udržet v dobrém hygienickém stavu.
Pokud jste příznivcem stabilních, správně profilovaných postelí, rozhodněte se pro výplň postele v podobě bonellové matrace. Model Orsola Vám poskytne záruku nejen klidného, ale také zdravého spánku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Matrace bonellové
Hmotnost: 26 kg
Hmotnost: 26

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: