Taštičková pružinová Matrace Pini ELTAP

Kód: PINI
Neohodnoceno
Značka: ELTAP
3 400 Kč
Dnů : 21 (>5 ks)
vyberte rozměry matrace

Detailní informace

Detailní popis produktu

Taštičkové matrace Pini - funkčnost kráčející ruku v ruce s pevností
Taštičkové matrace jsou podobné oblíbeným pružinovým matracím, ale je pro ně charakteristická přesnější výroba a funkčnost. To vše díky jednotlivým samostatným kapsám, ve kterých jsou umístěny pružiny, díky čemuž jsou lépe chráněny před předčasným opotřebováním. Model Pini je vyroben z materiálů nejvyšší kvality. Pevné a odolné taštičkové pružiny jsou vyztuženy ochrannou vrstvou plsti. Vrchní část matrace je vybavena vrstvou z kokosového vlákna, která během spánku zlepšuje pocit pohodlí. Celek je obalen povlakem, který matraci chrání před zašpiněním a pomáhá ji udržovat v požadované čistotě. Druh Pini v sobě nehromadí prach a zajišťuje správnou cirkulaci vzduchu, díky čemuž je přizpůsoben dětem a osobám postiženým alergií. V nabídce je široká paleta rozměrů - 80/90/120/140/160/180/200x200 cm, díky čemuž je možné matraci libovolně přizpůsobit vlastním potřebám, a vybavit tak postel, která může být určená jak dětem, tak dospělým osobám.

Taštičková matrace Pini od výrobce - záruka zdravého spánku
Správná stabilizace a tvrdost matrace Pini způsobuje, že odpočinek na ní strávený nejenže ovlivňuje kvalitu spánku, ale také naše rozpoložení. Vhodná podpora těla a bodová elasticita způsobují odlehčení páteře a tím umožňují lepší uvolnění svalstva. Taštičková matrace Pini je druhem, který doporučují odborníci - solidní provedení v kombinaci s použitím nejkvalitnějších materiálů nám zaručuje zdravý a klidný spánek.
Jste v etapě aranžmá ložnice a přemýšlíte o tom, jakou matrací máte vybavit Vaši postel? Taštičkový model Pini Vám zaručí plnou spokojenost.

Doplňkové parametry

Kategorie: Matrace taštičkové
Hmotnost: 25 kg
Hmotnost: 25

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: