rohová sedací souprava rozkládací Sorento ELTAP

Kód: ELTAPSORENTO
Neohodnoceno
Značka: ELTAP
19 300 Kč
Dnů : 21 (>5 ks)
galerie dekorační polštářky
provedeni rohu
vyberte potahové látky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rohové sedací soupravy Sorento - ideální do moderních interiérů.
Moderní interiéry jsou charakteristické jednoduchostí a elegancí. Rohová sedací souprava Sorento s tímto designem ideálně ladí. Tradiční a jednoduché uspořádání ovlivňuje prostornost nábytku s rozměry 295x195x80 cm, který se skvěle osvědčuje ve funkci centrální dekorace obývacího pokoje. Velká sedadla, vhodně profilované opěradlo, jemně zaoblené loketní opěrky - to vše ovlivňuje celkový vzhled nábytku, který okouzluje svoji estetikou. Další předností je péče o detaily provedení a také dekorace. Stylové nožky a jemné prošití, které je umístěno na celé ploše sedadla a opěradla, umocňují vizuální dojem. Boční prvky nábytku a jeho spodní část jsou provedeny v jednotné barvě, která je kontrastní ke zbývající části a doplňkovým dekoračním polštářům, které jsou součástí sestavy. Možnost volby barevné kombinace způsobuje, že přizpůsobení nábytku celkovému aranžmá interiéru nebylo ještě nikdy tak jednoduché. Tento druh rohové sedací soupravy je určen pro interiéry zařízené v moderním, minimalistickém a loftovém stylu.

Nábytek Sorento - maximální pohodlí.
Rohová sedací souprava Sorento okouzluje nejen svým vzhledem, ale také funkčností. Správně profilované opěradlo ovlivňuje pohodlí odpočinku, stejně jako sedadla, která jsou zároveň měkká a stabilní. To vše způsobuje výplň v podobě vlnité pružiny a pěny T30. Taková kombinace zajišťuje maximální pohodlí během používání, správnou podporu těla a také odolnost proti deformacím. Rohová sedací souprava se osvědčuje jako nábytek jak pro denní odpočinek, tak jako postel. Díky funkci pro spaní, která se rozkládá, je možné během okamžiku přizpůsobit sedačku vlastním potřebám a proměnit ji na postel s rozměry 210x126 cm. I když tento model nemá úložný prostor, skvěle se osvědčuje jako prostorné místo pro noční odpočinek. 

Rohová sedací souprava Sorento je propojením moderního vlivu s pohodlím. Při hledání čalouněného nábytku, který okouzlí barvou a zároveň funkčností, bude tato rohová sedací souprava rozhodně tou nejlepší volbou.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Rohové sedací soupravy moderní
Hmotnost: 76 kg
Hmotnost: 76

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: